ask_online_ico  Masz pytania?   Zadzwoń   412 412 450    lub napisz

Twoje położenie: StartStrony www

Strony www

Projektujemy strony, które przynoszą korzyści naszym klientom! Nowoczesna i estetyczna strona internetowa to podstawa prezentacji dobrej firmy.

Co otrzymasz w ramach realizacji?

 

Czytelną i estetyczną strukturę treści

 

1 Prosta obsługa i czytelny wygląd serwisu wymaga starannego i precyzyjnego rozplanowania ułożenia treści. Użytkownik odwiedzający stronę już w pierwszych sekundach podejmuje decyzję o dalszym jej przeglądaniu, dlatego tak ważny jest wygląd strony głównej.

Rozsądne ułożenie elementów treści przyczynia się do tego, aby użytkownik chciał dokładniej zapoznać się z ofertą firmy.


Indywidualny projekt graficzny strony głównej i podstrony

 

2 Wykonujemy indywidualne projekty dla każdego. Każda realizacja to owoc współpracy i konsultacji grafika z klientem. Projekt jest przygotowywany w oparciu o przekazane w "brifie" realizacji wytyczne klienta, tak aby spełniał jego wszystkie wymagania oraz wymogi "web-usability" (intuicyjna nawigacja, czytelny i łatwy dostęp do informacji). Każdy projekt dopracowujemy do pełnej akceptacji klienta.

W naszej firmie stawiamy na funkcjonalność. Indywidualny projekt graficzny oznacza także indywidualnie rozplanowane treści, które przyczynią się do tego, że strona będzie przynosić korzyści.


Zdjęcia zgodne z tematyką strony

 

3 Zdjęcia mówią więcej niż tysiąc słów. Odpowiednio dobrane zdjęcia do charakteru i tematyki serwisu zwiększają kilkukrotnie jego atrakcyjność. Odpowiednia prezentacja produktów przyczynia się do zwiększenia ich sprzedaży.

W naszych projektach nigdy nie używamy darmowych zdjęć z ogólnie dostępnych źródeł. Wykorzystujemy jedynie licencjonowane zdjęcia, zakupione bezpośrednio od autora lub z banku zdjęć.


Treści, treści, treści...

 

4 Piszemy treści, które pomagają w sprzedaży. Możemy je napisać również dla Twojej strony. Treści te klient będzie mogł wykorzystać również w innych materiałach reklamowych.

Na zlecenie klienta, zajmiemy się również wstawieniem treści do serwisu.

Aktualizacji treści można dokonać również samodzielnie dzięki systemowi CMS.


Gwarancja, prawa autorskie, opieka techniczna

 

5 Po zakończeniu realizacji klient otrzymuje pliki psd wszystkich indywidualnych projektów graficznych, przygotowanych na jego zlecenie.

Dodatkowo na działanie serwisu wystawiamy gwarancję, tzn. że w przypadku jakichkolwiek problemów z funkcjonowaniem strony, klient zawsze może się zgłosić do naszej firmy aby usunąć błąd.

Opiekujemy się wszystkimi naszymi projektami. Zachęcamy naszych klientów do kontaktu w przypadku jakichkolwiek pytań odnośnie funkcjonowania serwisu lub systemu CMS.


Nasze realizacje

Effector S.A. domet hotellamar Sunfarm

 

Zobacz wszsytkie realizacje lub zapytaj TERAZ o ofertę

 

Co po uruchomieniu serwisu?

Gdy strona zostanie już uruchomiona w Internecie, kolejnym krokiem jest poprawna i skuteczna promocja serwisu w wyszukiwarce. W ofercie naszej firmy znajduje się również taka usługa. Zobacz szczegółową ofertę dotyczącą pozycjonowania oraz linków sponsorowanych.


Zobacz również