ask_online_ico  Masz pytania?   Zadzwoń   412 412 450    lub napisz

Etapy realizacji www

Projektowanie grafiki

Etap I - opracowanie koncepcji graficznej strony

W konsultacji z Państwem opracowujemy koncepcję graficzną strony tak, aby odzwierciedlała ona charakter firmy i w najlepszy sposób prezentowała jej ofertę. Na koniec tego etapu zostaje przesłana do Państwa gotowa koncepcja graficzna strony do akceptacji.

   
Strzałka do kolejnego etapu
 
   
Etap II - layout i instalacja oprogramowania

Etap II - layout i instalacja oprogramowania

Po zaakceptowaniu projektu graficznego przystępujemy do kodowania strony www. Stworzenie layoutu projektu graficznego, czyli przekształcenie grafiki w kod HTML + CSS zgodny ze standardami W3C. Na tym etapie instalowany jest również system zarządzania treścią i strukturą - Butterfly Project WTSOFT.

   
Strzałka do kolejnego etapu  
   
Etap II - uzupełnienie serwisu treściami

Etap III - opracowanie i wdrożenie treści

Po zainstalowaniu oprogramowania przystępujemy do pracy z treściami. Na tym etapie strona internetowa zostaje uruchomiona na tymczasowym adresie internetowym w celu uzupełniona treściami dostarczonymi przez klienta.

   
Strzałka do kolejnego etapu  
   
Etap IV - sprawdzenie i uruchomienie serwisu

Etap IV - sprawdzenie i uruchomienie serwisu

Strona poddawana jest szczegółowej weryfikacji w najpopularniejszych przeglądarkach internetowych. Po ostatecznej akceptacji strona zostaje uruchomiana na głównym adresie internetowym.

   
Plus
 
   
Etap dodatkowy - promocja w wyszukiwarkach

Promocja w internecie

Stworzenie strony www to pierwszy krok do osiągnięcia sukcesu. Kolejnym bardzo ważnym etapem jest jej wypromowanie w internecie.

Więcej o promocji w internecie znajdziecie Państwo pod adresem www.webtec.pl.