System CMS

Systemem do zarządzania treścią Butterfly Project WTSOFT CMS to narzędzie, dzięki któremu administracja stroną staje się tak łatwa jak nigdy wcześniej.

Nasz system przeznaczony jest dla osób ceniących sobie solidność i profesjonalizm. Administrator strony będzie mógł samodzielnie lub przy pomocy wyznaczonych redaktorów zmieniać w zasadzie wszystkie treści na poszczególnych stronach serwisu.

Dzięki zcentralizowanej budowie systemu jest on dostępny z każdego miejsca na świecie za pomocą przeglądarki internetowej, a użytkownik posiada dostęp do zawsze najnowszej wersji systemu.

 

Możliwości systemu CMS

Butterfly ProjectButterfly Project WTSOFT CMS umożliwia:

Dodatkowe informacje o systemie

System Butterfly Project WTSOFT CMS zoptymalizowany jest pod kątem wyszukiwarek internetowych. Dzięki zastosowanym przez nas rozwiązaniom wszystkie zamieszczone strony są szybko indeksowane przez wyszukiwarki internetowe. Dzięki temu Państwa serwis w prosty sposób zostanie znaleziony przez potencjalnych Klientów. System wyposażony jest również w zaawansowane opcje do pozycjonowania. Umożliwi to Państwu samodzielne pozycjonowanie strony w wyszukiwarkach.

Oferowany przez nas system zarządzania treścią Butterfly Project WTSOFT CMS jest narzędziem bardzo elastycznym. Pozwala to na budowę różnorodnych projektów - od małych i średnich serwisów internetowych po rozbudowane serwisy korporacyjne. Naszej interwencji wymagać będą jedynie modyfikacje ingerujące w strukturę serwisu.

 


Zobacz również